Про Poppers

Алкілнітрити (попперс)

Алкінітрити – це леткі рідини, що мають аромат широкого спектру. У цьому він виражений досить слабко, але відрізняється різноманітністю відтінків. Ці рідини спалахують від вогню, тому їх необхідно зберігати подалі від таких джерел. Ще алкінітрити негативно реагують на дію світла та кисню, руйнуючись під їх впливом.

До цього класу належать різні нітрити. Одні можуть застосовуватися для виявлення захворювань серця. Інші часто використовуються при виготовленні ароматизаторів та інших засобів. Отже, купуючи попперс, по суті, ви купуєте алкілнітрит.

Трохи історії

Poppers – це торгова назва, яка використовується для позначення всіх летких рідин, що мають нітритову основу. Вони використовуються в умовах замкнутого простору. Такі рідини призначаються для вдихання чи випаровування.

Вперше ця речовина була отримана англійцем Лодером Брантоном. Цей учений зміг синтезувати такий нітрит у 1857 році. Спочатку отримана рідина застосовувалася суто у медичних цілях. Амілнітрит застосовувався для лікування пацієнтів, які страждають на астму.

Вдихання парів амілу під час нападу дозволяло хворому приходити до нормального стану. Під впливом цього нітриту відбувалося швидке відновлення дихання та кровообігу. Зараз для лікування астми використовуються інші препарати, які мають більш ефективну дію в цій сфері.

З 60-х років 20 століття нітрити стали використовувати для інших цілей. Вони застосовувалися посилення чуттєвих вражень під час танцю, і навіть підвищення лібідо. Багато людей підвищували у такий спосіб свій статевий потяг та сексуальну активність.

Цей засіб випускалося в ампулах, при їх розтині чулася невелика бавовна. Так виникла назва poppers, що міцно узвичаїлася і набула широкого поширення.

Сьогодні можна досить легко купити poppers, оскільки такий продукт вважається легальним у багатьох країнах. Факт негативного впливу нітритів на організм людини не встановлено.

Як вживати та отриманий ефект

Оскільки нітрити легко випаровуються, вживати ці попперси потрібно через вдихання парів носом. Для цього використовується спеціальний дозатор. Однак такий спосіб не єдиний. У замкнутих приміщеннях препарат можна вилити у відкритий посуд, даючи йому випаруватися. Після цього ви спокійно вдихає пари цього попперса. Потрібно пам'ятати, що ви маєте справу з рідиною, яка легко спалахує. Тож будьте особливо акуратно з відкритим вогнем.

Який підхід до дозування необхідно використовувати?

Враховуйте обсяг приміщення, де відбувається випаровування препарату.
Рекомендується застосовувати щонайменше 1 мл попперса на 1 м3.
Флакон на 10 мл випарується протягом 15-2 годин.


Ефект застосування різних попперсів стає практично однаковим. Якщо говорити про вплив на фізіологію, відбувається розслаблення гладкої мускулатури навколо кровоносних судин. Хоча цей ефект має короткочасний характер, результат все одно виходить значним. Ви відчуваєте розслаблення, знижується тиск, а кров насичується киснем. Виникає легка ейфорія, і трохи паморочиться в голові. Ще з'являється відчуття, що нагадує стан невагомості.

У момент дії препарату у людини виникає прискорене серцебиття. Також відбувається різкий приплив крові до обличчя та інших частин тіла. При цьому помітно збільшується рухливість. Всі ці моменти найяскравіше виявляються через півхвилини після вдихання попперса. Однак, протягом 2-3 хвилин стан вашого організму нормалізується.

Якщо говорити про інтимну сферу, то тут спрацьовує ефект відволікання. Для задоволення під час статевого акту важливо викинути з голови сторонні думки. На кожного з нас можуть впливати певні зовнішні подразники. Це можуть бути повсякденні турботи, незакінчені справи та багато іншого. Такі думки часто заважають жінкам, адже жінки нерідко змушені концентруватися на багатьох сферах.

Тому найчастіше саме жінки відзначають позитивні зміни після вживання препарату. Це виявляється у покращенні відчуттів від тактильного контакту. Що стосується оргазму, то він стає сильнішим і тривалішим.

Купувати poppers віддають перевагу і любителям анального сексу. Препарат призводить до загального розслаблення м'язів, що значно полегшує процес анального проникнення. Так що нітрити популярні серед гетеросексуальних та гомосексуальних пар.

Важливі нюанси

Підвищений вміст кисню в крові може призвести до деяких проблем. Іноді від цього може закрутитися або захворіти голова і навіть виникнути блювання. У деяких випадках у людей з'являється алергія. Однак ці моменти спричинені фактором індивідуального сприйняття конкретних ароматів.

Так що ви можете спокійно купити попперс і приймати його для досягнення потрібного вам ефекту. При правильному вживанні препарат має позитивний вплив. Тому вам достатньо дотримуватися

19.11.2020