Правильне зберігання попперс.

Купити попперси з нами xmag.com.ua дуже просто - правильне зберігання теж! Як і у випадку з живими, з попперcами також є 3 важливі моменти:

Зберігання - Зберігання - Зберігання
Попперс у своєму первісному стані, захищений від світла і зберігається в прохолодному місці, може легко зберігатися протягом кількох років. Однак, відкривши його вперше, ви повинні відзначити кілька речей! Переконайтеся, що кришка щільно загвинчена і завжди ставте пляшки в холодильник, оскільки ідеальна температура зберігання становить від 2 до 8 градусів за Цельсієм. Більше тривале зберігання при кімнатній температурі не підходить попперсу, і він розпадається. В результаті його ефект, і згодом ваше задоволення від нього зменшуються.

Якщо ви хочете використовувати свої попперси, дістаньте їх із холодильника заздалегідь, оскільки вони можуть виявити свій повний ефект лише за кімнатної температури. Дайте йому від 30 хвилин до 2:00, щоб зробити це. Тільки тоді ідеальний час відкрити його! Так що постарайтеся планувати заздалегідь, і ви відчуєте повний ефект і насолоджуватиметеся ним довгий час. Зверніть увагу, що штучне нагрівання (наприклад, у мікрохвильовій печі) не ідеальне і може навіть призвести до вибуху контейнера!

Якщо ви відкрутите кришку занадто рано, попперси не зможуть повністю розкрити свій ефект, тому що температура ще дуже низька. Крім того, нітрити у пляшці змішуються при найменшому конденсаті, що у свою чергу призводить до розкладання цих нітритів. Ви дізнаєтеся про це протягом дуже короткого часу, оскільки з пляшки можна відчути запах сірки, а рідина стане коричневою. Майте на увазі, що ви не повинні носити попперс прямо на тілі, коли ви знаходитесь поза домом, так як це не матиме належного ефекту навіть за температури тіла.

Тому, будь ласка, не піддавайте його дії будь-якого іншого джерела тепла. З керамічними кульками (енергетичними гранулами), що знаходяться в рідині деяких марок, зв'язуються навіть найменші сліди води і, таким чином, довговічність та свіжість паперів гарантуються довше. Зберігати у прохолодному місці. Зберігати щільно закритим.

Перед відкриттям дайте прогрітись.
Нюхати))
Весело провести час))

07.10.2022